Słodycz do kwadratu


Wedel przypomina o sobie dwoma pysznymi pomysłami marketingowymi. Brzuszki głaskać i uszka lizać!

Łasuchy mogą złapać apetyczną fuchę. W ramach kampanii rekrutacyjnej w rodzaju „najlepsza praca świata”, Wedel prowadzi nabór na stanowiska… degustatorów.

Praca dedykowana jest osobom, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy i chcą poznawać nowe smaki”. Oferta skierowana jest do osób mieszkających w Warszawie lub okolicach, dysponujących wolnym czasem. Do zadań nowo zatrudnionych osób będzie należało jedzenie Torciku Wedlowskiego, Ptasiego Mleczka, Pawełków, czekolady i innych łakoci. Oraz dzielenie się swoimi opiniami. Degustacje należy wykonywać trzy razy w tygodniu; od wtorku do czwartku od 12:00 do 16:30 w fabryce Wedla na warszawskiej Pradze.

Chętni do objęcia stanowiska degustatora powinni w dniach 22-24 października zadzwonić pod numer : +48 22 349 14 14 i uzasadnić swoją kandydaturę.

Smakoszom niebanalnej reklamy oraz miłośnikom interesujących brzmień polecamy natomiast październikową reklamę „Jak brzmi czekolada”. Najlepiej oglądać… w słuchawkach! Smacznej dawki synestezji!

 

Previous #ObalićReklamy w Warszawie
Next Provo-katorzy