Morowe Powietrze na Antysmogowym Marszu Żałobnym


Nie brakło nas wśród tysiąca krakowian na marszu antysmogowym. Jak świeże bułeczki rozchodziły się nasze gadżety.

morowe1

Sztab Generalny Antygencji przestrzega mieszkańców Krakowa przed wywożeniem z miasta jego wyjątkowej atmosfery. Balony nadmuchane w Krakowie – w wielu miejscach uznane być mogą za broń chemiczną. Ich posiadanie może więc ściągnąć poważne konsekwencje na właściciela.

Dywersyjno-sabotażowe jednostki Antygencji przeprowadziły jednak w trakcie uroczystości pogrzebowych krakowskiego powietrza prowokacyjną akcję dozbrajania ludności cywilnej w broń chemiczną.

Jan Konsumencki wzywał do udziału w akcji:

Masz niepotrzebne balony?
Chcesz się ich mądrze i z pożytkiem pozbyć?
Zrób z nich kreatywną pamiątkę turystyczną!

Balony mogą być różnych kolorów, ale najlepsze będą czarne.

Przynieś je ze sobą na pogrzeb krakowskiego powietrza, który rozpocznie się dziś, tj. piątek 25 X, o godzinie 18.00 na krakowskim Rynku, przy pomniku Mickiewicza.

I baw się dobrze z nami i z turystami.

UWAGA: Ponieważ na demonstracji obowiązują zasady NO LOGO prosimy jedynie o gładkie balony, bez nazw, sloganów i logo. W szczególności prosimy o nieskładanie ofert współpracy przez polityków, sieci handlowych, marek modowych i lobby węglowego.

[foto wieniec]

Pod siedzibą Urzędu Marszałkowskiego delegacja Antygencji złożyła bombową wiązankę pamiątek turystycznych dla władz Małopolski. Niech marszałkowie i posłowie sejmiku wezmą ze sobą krakowskie morowe powietrze, które zapiera dech.

Previous Częstochowa (prawdobodobnie) stawia na Guinessa
Next Film ponad-reklamowy