Monetyzuj bonusy


Jesteś młody, piękny i dobrze zarabiasz w branży nowych technologii? I tak pewnie masz problem: niepotrzebnie marnujesz mnóstwo bonusów, zapewnianych ci przez pracodawcę. Ale już wkrótce będziesz to mógł zmienić. Dzięki aplikacji WellDeserved możliwe stanie się współdzielenie przywilejów. Teraz zmarnowane gratisy odstąpisz innym z obustronną korzyścią!

Darmowy lunch, karnet na siłownię, dodatkowa opieka medyczna, wejściówki na imprezy – niewykorzystane przepadają bezpowrotnie.

A gdyby tak podzielić się nimi z tymi, którzy ich potrzebują? I jeszcze kasować za to swoją dolę?

Rozwiązanie znalazł Kasima Tharnpipitchai – jego start-up proponuje innowacyjną aplikację WellDeserved (wPełniZasłużone), pierwsze w świecie narzędzie do dzielenia się przywilejami. Wkrótce może być dostępne również dla ciebie – gdy tylko inwestorzy skorzystają z przywileju wyłożenia pieniędzy na to innowacyjne rozwiązanie.

Antygencja przygotowała polskie tłumaczenie filmu. Żeby zobaczyć napisy – kliknij ikonkę napisy i w razie potrzeby wybierz „Polski”.

Jak działa WellDeserved? Bardzo prosto – wystawiasz bonus jako ofertę, a potrzebujący nabywa go od ciebie. Przykłady?

google

Darmowy lunch w firmie, którego nie jesz, bo jesteś na ostrej diecie, udostępniasz głodnemu za 10 dolarów.

Masz zdrowe i silne zęby, więc marnujesz swój gratisowy abonament dentystyczny, który zapewnia ci firma? Nic straconego – odstąp go osobie cierpiącej na próchnicę, a do twojej kieszeni wpadnie 50 baksów.

Samotnie chodzisz po mieście, bezproduktywnie i egoistycznie depcząc bruk? Zmień to i zrób coś dobrego! Zaoferuj swoje towarzystwo kobiecie, która bez ciebie u boku narażona jest na zaczepki i chamskie uwagi. Wystarczy 5 dolców – i możecie spacerować razem!

Poczujesz się lepiej, pozbawieni przywilejów zyskają do nich dostęp, a świat będzie o wiele piękniejszy. By tak się stało, WellDeserved szuka inwestorów, którzy zechcą wyłożyć 200 tysięcy dolarów, potrzebnych na realizację projektu.

– Nasz biznesplan jest taki, że venture capital po prostu da nam pieniądze. Bo to San Francisco, a my mamy świetny pomysł – mówi Kasima Tharnpipitchai.

Gdybyście więc mieli trochę wolnych środków – już wiecie, jak można je spożytkować z korzyścią dla wszystkich. Przywilej udziału w zmienianiu świata na lepszy jest przecież absolutnie bezcenny!

Na razie WellDeserved wsparcia inwestorskiego nie zdobył. Zdobył natomiast główną nagrodę na Comedy Hack Day 2015, imprezie łączącej komików i programistów w tworzeniu przezabawnych aplikacji, organizowanej przez agencję Cultivated Wit.

Strona aplikacji: welldeserved.me

Previous Cyrklem w oko
Next Po śmieciach do sprawcy