Black Friday 2018 świętujcie… w domu


Szałowi zakupów w Czarny Piątek najlepiej oddać się we własnym domu. Najtaniej i najbardziej odpowiedzialnie będzie skorzystać w tym dniu z oferty marki Ikea. Poznajcie jej okolicznościową kolekcję „PRZYDA SIĘ”.

 

W ofercie możecie przebierać do woli. Znajdziecie w niej „DAWNO NIEOTWIERANĄ szafę z nieużywanymi ubraniami”, „DŁUGOLEŻĄCY komplet jadalniany z piwnicy”, „NIGDY NIEUŻYWANE akcesoria kuchenne” czy „DAWNO ZAPOMNIANE akcesoria dziecięce ze strychu”.

„PRZYDA SIĘ” przypominają więc o rzeczach, które leżą na strychach, w piwnicach oraz w szafach. Odłożone i zapomniane, bo może „kiedyś się przydadzą”. Możecie w nich szperać i przebierać jak na sklepowych półkach!

Ceny będą nie do pobicia. Wszystko za absolutne 0 zł!

Dzięki swojej akcji w dniu, w którym większość naszych zakupów jest spontaniczna i impulsywna, Ikea zwraca uwagę na ilość oraz wartość już posiadanych przez nas przedmiotów.

Ale projekt „PRZYDA SIĘ” to nie tylko kolekcja przedmiotów domowych. Ikea wskazuje również, jak zapomnianym przedmiotom darować drugie życie lub zadbać o te ulubione. Celem marki jest zachęcenie klientów do korzystania jak najdłużej z rzeczy, które już posiadają, poprzez nadawanie im kolejnych wcieleń, znajdowanie nowych zastosowań i przeznaczeń tak, by ograniczyć ich marnowanie oraz wyrzucanie.

Więcej informacji o kolekcji „PRZYDA SIĘ” oraz rozwiązań na podarowanie domowym przedmiotom drugiej szansy znajduje się na stronie IKEA.pl/przydasie (strona aktywna od 23 listopada).

 

Previous Provo-katorzy
Next W Dzień Kobiet żegnamy seksizm